İskoçya Premier Liginde ilginç ceza

futbolbook

 

 Gary Fraser konuştu  - Futbol - İskoçya Premier Ligi

Geçtiğimiz günlerde yaanan skandalın ardından Gary Fraser cephesinden kısa bir açıklama geldi. Antrenmana pembe taytla çıköak zorunda bırakılan Fraser, futbolu bırakma noktasına geldiğini ifade etti. İskoçya medyasına konuşan Fraser, yaşadığı dakikaları unutamadığını, haberlerin yayılmasından sonra kendisiyle dalga geçildiğini ifade etti.

Peki neler yaşanmıştı? 
19 yaşındaki oyuncu, Dunfermline Athletic ile oynanan U-20 maçında rakibi Chris Kane’i önce yumruklayarak yere devirmiş, ardından da yerdeki rakibinin vücudunu ve kafasını defalarca tekmelemişti. Maçtan sonra rakip soyunma odasına giderek Kane ve arkadaşlarından özür dileyen Fraser, “o sırada kan beynime sıçradı” diyerek kendini savunmaya çalışmıştı. İskoç Futbol Federasyonu, Fraser’a 2 maç otomatik cezanın yanı sıra 7 maç da ek olmak üzere toplam 9 maç ceza vermişti.

O isim konuştu: Rezil oldum - Futbol - İskoçya Premier Ligi

MENAJERİ ÇILDIRTTI 
Haftalarca takımından ayrı kaldıktan sonra antrenmanlarda büyük bir iştah göstermesi beklenen Gary Fraser’ın antrenman performansı beklenenin çok altında kalınca kulübün tepkisi oldukça sert oldu. Yaptığı sportmenlik dışı eylemin yanı sıra haftalarca oynayamamasından sonra oynayabileceği ilk maç öncesi çalışmalardaki isteksizliğiyle menajer Alan Archibald’ı çileden çıkaran Fraser’a unutulmaz bir ceza verildi. Fraser, antrenmana pembe tayt ve tütü olarak da bilinen balerinlere özgü etekle çıktı.

GÖZ YAŞLARINA ENGEL OLAMADI 
Sözleşmesi yarın sona erecek olan genç futbolcu idmanı pembe tayt ve etekle tamamlarken yaşadığı utanç sonrası göz yaşlarını tutamadı.

O isim konuştu: Rezil oldum - Futbol - İskoçya Premier Ligi

 

 

Bu sayfa şuana kadar 11170 defa görüntülendi.

futbolbook

Diğer Manşetler

Sayfa

‹‹ 1 2 3 4 5 6 ››
futbolbook