Abdurrahim Albayrak'dan Alper Potuk açıklaması

futbolbook

Galatasaray’ın transfer etmek istediği Eskişehirsporlı Alper Potuk hakkında sarı kırmızılı cepheden açıklama geldi.

Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Abdurrahim Albayrak, Eskişehirspor’un yıldızı Alper Potuk’un Fenerbahçe ile anlaşmasının ardından açıklamalarda bulundu.

Eskişehirspor yönetimine dert yanan deneyimli idareci, “Halil Ünal ile, Biz defalarca görüştük. Sezon başında sıkıntılı günlerimiz var diyerek bizden Necati’yi istedi. Eskişehirspor’un ligde kalmasını ve bu lige renk kattığını düşünerek Fatih hocanın müsaadesiyle onay verdik. Sonra çok iyi dostluklarımız başladı. Aysal başkanım da toplantıya katıldı.Ondan önce 6 kez bir araya geldik. Geçen hafta Eskişehirspor yönetimi ve Aysal ile burada toplantı yaptık. Başkanımızın otelinde de el sıkıştık. Dün de böyle bir gelişme oldu. Biz kendilerine bir fiyat vermiştik. Ödeme tarihlerini de söyledik. Her şey mükemmeldi ama bir anda böyle bir gelişme oldu. Ama hala bir imza atılmadı. Bekleyip göreceğiz.” dedi.

Genç oyuncunun sarı-kırmızılı formadan yana olduğunu kaydeden Abdurrahim Albayrak, “Alper Galatasaray’a gelmek istediğini söyledi ve ‘Ben Galatasaraylıyım’ dedi. Zaten geçen sene Fenerbahçe’nin kendiğini çok üzdüğünü ifade ediyor. Tribünlerden de bir yuhalama olduğunu söyledi. Bu durum karşısında ne olacağını bilmiyorum. Kimseyi kötülemek de istemiyorum. Böyle olmasını gönül istemezdi. Çünkü bir şeyler konuşuldu. Bunları daha detaylı söylemek istemiyorum. Kimseye zarar vermek istemiyorum. Dün Eskişehirspor yönetimi kendilerine 7.5 milyon verildiğini söyledi. Biz de bu parayı vermeyeceğimizi söyledik” ifadelerini kullandı

Necati Ateş’in geri dönme ihtimaline değinen Albayrak, “Zaman bakalım… Necati bizim kardeşimiz her şey olabilir.” açıklamasını yaptı.

 

Bu sayfa şuana kadar 12041 defa görüntülendi.

futbolbook

Diğer Manşetler

Sayfa

‹‹ 1 2 3 4 5 6 ››
futbolbook