Aslında Türkiye’de Futbol Eğitimi konusunda bir boşluğu dolduruyoruz.

futbolbook

haber: www.amatorundunyasi.com

Mustafa Yıldırım : Aslında Türkiye’de Futbol Eğitimi konusunda bir boşluğu dolduruyoruz.

 


Mustafa Yıldırım : Aslında Türkiye’de Futbol Eğitimi konusunda bir boşluğu dolduruyoruz. 

Mustafa Yıldırım'ın yukarıdaki sözüne baktığınızda aklınıza bir sürü soru gelir. Bir yandan da kulüplerde yaşadığınız sorunlar ve bu sorunlarınızın bir türlü çözüme ulaştırılamamış olması bir film şeridi gibi gözünüzün önünden geçer. Bu noktada devreye Mustafa Yıldırım ve arkadaşlarının spor camiasına sunduğu ve dünyanın en gelişmiş antrenman drillerini içerisinde bulunduran internet sayfası giriyor.


İngilizce ve Almanca'ya son derece hakim olması, avrupa da yayınlanan antrenman program ve videolarının çözümlenmesi ve Türkçe'ye çevrilmesi konusunda sıkı bir çalışma içine girerek bu çalışmaları bizim  antrenör ve spor adamlarımıza sunmuşlar.
Şimdi bırakalım kendisi anlatsın futbol-book.com (Futbol kitabı) sitesinin kendilerince ne içerdiğini:

"Futbolbook Dünyada ve Türkiyede ilk Antrenör ve Futbolcu Eğitim Sosyal Paylaşım Platformudur.

Futbolbook Antrenöre ve Futbolculara hizmet veren bir internet sitesidir. Türkiye’den ve yurtdışından binlerce Antrenör ve Futbolcuların takıp ettiği bir sitedir. Avrupa’da futbol eğitimi ve gelişimi ile ilgili çıkan bütün uygulamalar ve yenilikler futbolbook’ta Antrenör ve Futbolculara sunmaktadır.

Siteye çok ciddi bir desteğin mevcut olduğunu ve desteğin sürekli artığını söyleyen Mustafa Yıldırım. ‘’Antrenör ve Futbolcu Platformumuz 2 senelik geçmişi olmasına rağmen olmazsa olmazlar arasına girdi.
Antrenör ve Futbolculardan sürekli destek mesajları ve olumlu tepkiler alıyoruz. Bu bize daha iyisini yapma motivasyonu sağlıyor. Sitemizdeki bütün bilgilere ücretsiz olarak ulaşılabilinir. İyi hizmet vermek için ekip olarak sürekli araştırmalar yapıyoruz ve en yeni bilgileri sunmaya çalışıyoruz.

Aslında Türkiye’de Futbol Eğitimi konusunda bir boşluğu dolduruyoruz. 
Amacımız Antrenörlere ve Futbolculara eğitim ve gelişimi konusunda Avrupa’da çıkan bütün bilgi ve yenilikleri aktarmak. Amacımız Türkiye’de futbolcuların Avrupa standartlarında iyi eğitim alabilmelerini sağlamak ve yabancı futbolcularına verilen milyonlarca dolar milli servetin yurtdışına
çıkmasına engel olmak. Bu konuda ekip olarak elimizde gelen bütün gayreti sarf ediyoruz‘’.

Tabii Mustafa Yıldırım'ıda kısaca bir tanıyalım.
20 sene Almanya’da yaşamış ve orada 15 sene futbol oynamış. Almanya’nın alt yapıda yetişmiş ve şuandaki gençlerdeki ismi Bundesliga olan ligde futbol oynamış ve bir sakatlılık sonrası futbolu bırakmak zorunda kalmış. Almanya’da İşletme eğitimi tamamlamış. Almanca ve İngilizce dillerine ileri derecede vakıf.

1997 beri İstanbul’da yaşıyor ve Tff Antrenörü’dür. Günde 8 saat futbol ilgili araştırmalar yapıyor. Futbol ile ilgili onlarca dosya Türkçeye tercüme etmiş. Futbolbook sitenin haricinde şuanda üç proje üzerine çalışıyor:

- Geleceğin modern Alt Yapı Müfredatı: 6-18 yaş
- Mevkii ve Pozisyon Antrenmanı ile ilgili Konsept: Savunma, Orta Saha ve Forvet
- Futbolda Beyin ve Zeka gelişim ile ilgili Antrenman uygulaması

 

haber: www.amatorundunyasi.com

Bu sayfa şuana kadar 10982 defa görüntülendi.

futbolbook

Diğer Manşetler

Sayfa

‹‹ 1 2 3 4 5 6 ››
futbolbook