Asrın Transferi

futbolbook

 

Real Madrid Başkanı Florentino Perez, Gareth Bale’i kadrolarına katmak için, yeni bir transfer rekoru kırabileceklerini söyledi. Marca gazetesine konuşan Perez, yıldız oyuncu için gerekirse 100 milyon euro ödemeye hazır olduklarını ifade etti.

Real Madrid’de tüm gözler Gareth Bale transferine çevrildi.

Başkan Florentino Perez, Sportif Direktör Zinedine Zidane’ın ısrarla istediği yıldız oyuncuyu transfer etmek için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacaklarını söyledi. Perez’e bakılacak olursa buna, Bale’i futbol tarihinin en pahalı oyuncusu yapmak da dahil…

Marca gazetesine konuşan Perez, Bale’i kadroya katmak için, gerekirse 100 milyon euro ödemekten çekinmeyeceğini söyledi.

Büyük oyuncular için büyük paraların gözden çıkarılması gerektiğini belirten Perez; “Bu oyuncuların kulüplerine getirileri de bir o kadar büyük oluyor. 2000 yılındaki pahalı transferlerden kulüp maddi olarak güçlenerek çıktı. Çünkü kazanan bir takım yaratmıştık. Hedefimiz yine bu” ifadesini kullandı.

Dünyanın en pahalı oyuncusu halen Cristiano Ronaldo… Real Madrid, Portekizli oyuncuyu kadrosuna katmak için, Manchester United’a 93 milyon euro ödemişti.

Bu sayfa şuana kadar 13805 defa görüntülendi.

futbolbook

Diğer Manşetler

Sayfa

‹‹ 1 2 3 4 5 6 ››
futbolbook