Aybaba özür diledi

futbolbook

Akhisar Belediyespor'a deplasmanda 4-1 mağlup olan Beşiktaş'ta teknik direktör Samet Aybaba, maçın ardından açıklamalarda bulundu. "Bütün Beşiktaşlılardan özür diliyorum" diyen Aybaba, istifayla ilgili düşüncelerini de paylaştı.

Spor Toto Süper Lig'de deplasmanda Akhisar Belediyespor'a 4-1 mağlup olan Beşiktaş'ın teknik direktörü Samet Aybaba, "Herkesten özür diliyorum. Bu sonuç bize hiç yakışmadı" dedi.

Aybaba, maçtan sonra katıldığı basın toplantısında, çok isteksiz, heyecansız ve karşılaşmayı kazanmak için hiçbir şey yapmayan bir görüntü çizdiklerini belirterek, "Karşımızda çok istekli, çok arzulu, bulunduğu yeri bilen ve buradan kurtulmayı isteyen bir rakip vardı. 1-1'i yakaladıktan sonra da çok basit hatalar yaptık. Sonrasında böyle bir sonuç ortaya çıktı. Herkesten özür diliyorum, bize 
hiç yakışmadı. Ligde hedeflediğimiz bir yer vardı. Hatta yukarıdaki rakibin puan kaybedeceğini ihtimaliyle daha büyük hedef düşünüyorduk. Kalan 4 haftada bulunduğumuz yeri korumaya çalışacağız." dedi.

Aybaba, taraftarların "istifa" çağrılarının hatırlatılması üzerine, "Taraftarın böyle bir skordan sonra tepki göstermesi normal. Ancak 4 maç daha var. Mukavelemiz devam ediyor. 4 maç geçer, sonra oturur konuşuruz. Takımı toparlamamız lazım. Son 2 haftada futbolun dışında her şeyle bizi bozmaya çalıştılar. Beşiktaş, her şeyin üzerindedir. Camianın birbirine destek olması lazım. Sorunları, problemleri bırakmamız gerekiyor. Son 4 maçta dirençli durmamız lazım. Beşiktaş'ta birçok teknik direktör görev yapmıştır ancak önemli olan Beşiktaş'tır."

Fernandes'in sakat olduğu için oynamadığını kaydeden Aybaba, kulüp doktorunun da bu yönde rapor verdiğini açıkladı.
         
Beşiktaşlı oyunculardan Hilbert ise üçüncü sıradaki yerlerini korumak için çıktıkları müsabakaya kötü başladıklarını belirterek, "Beraberliği bulduk. Buna rağmen tekrar geriye düştük ve mağlup olduk" dedi.Veli Kavlak da beraberliği bulduktan sonra yedikleri golle morallerinin bozulduğunu, iyi kapanan Akhisar Belediyespor'un müsabakayı kazandığını söyledi.

r

Bu sayfa şuana kadar 13066 defa görüntülendi.

futbolbook

Diğer Manşetler

Sayfa

‹‹ 1 2 3 4 5 6 ››
futbolbook