Benfica 15 milyon euroya evet dedi

futbolbook

Benfica 15 milyon euroya evet dedi

Portekiz'in Coreriro Del Manha gazetesi, Benfica'nın golcüsü Cardozo'nun Fenerbahçe'ye 15 milyon euro karşılığında satıldığını açıkladı

Futbolda 2010 - 2011 sezonundaki maçlarda şike yaptığı gerekçesiyle UEFA Disiplin Kurulu'na sevk edilen ve bunun savunasıyla uğraşan Fenerbahçe'de yönetim transfer çalışmalarını da sürdürüyor. Alper Potuk, Michal Kadlec ve Bruno Alves'i renklerine bağlayan sarı - lacivertli yönetimin Benfica'nın golcü ismi Oscar Cardozo'ya da imza attırmak üzere olduğu belirtildi. 

Coreiro Del Manha gazetesinin iddiasına göre Fenerbahçe günlerdir peşinden koştuğu Oscar Cardozo'yu renklerine bağlamaya çok yakın. Süper Lig'in yayıncı kuruluşu Ligtv'nin haberine göre, Fenerbahçe günlerdir peşinden koştuğu Oscar Cardozo'yu renklerine bağlamaya çok yakın. Bu iddia Portekiz'in Benfica Kulübüne yakınlığı ile bilinen Coreiro Del Manha gazetesine ait. Gazete haberinde tarafların 13 milyon Euro'ya el sıkıştığını ve imzaların atılmasının an meselesi olduğunu okuyucularına duyurdu.

Sarı - lacivertlilerin transfer listesinin en üst sırasındaki Cardozo için daha önce 12 milyon Euro teklif etmiş ancak Benfica başkanının fiyatı 15 milyon Euro olarak belirlemesi ile transfer görüşmeleri tıkanmıştı.

Paraguaylı golcü de sosyal medyadan yaptığı açıklamada, önümüzdeki sezon takımda kalabileceğini yazmasına rağmen, Benfica Kulübünden özel haberler veren Coreiro Del Manha Gazetesi; Fenerbahçe Yönetimi'nin bir son dakika atağı ile Benfica Başkanı Luis Filipe Vieira'yı 13 milyon Euro'ya ikna ettiklerini yazdı.

Gazete haberinde, görüşmelerde belirgin ilerleme olduğunu ve anlaşmanın saatler içerisinde noktalanabileceğini okuyucuları ile paylaştı.

Bu sayfa şuana kadar 13677 defa görüntülendi.

futbolbook

Diğer Manşetler

Sayfa

‹‹ 1 2 3 4 5 6 ››
futbolbook