Cardozo haftaya imzayı atıyor

futbolbook

Fener 3. bombayı da patlatıyor. Paraguaylı yıldızın transferinde dün çok önemli adımlar atıldı. 12-13 milyon euro'ya anlaşma noktasına gelindi; tek pürüz ise ödeme takvimi. F.Bahçe, Paraguaylı golcüye çok büyük ihtimalle haftaya imza attıracak

Alper Potuk ve Bruno Alves'i alarak transferde nokta atışları yapan , hedefindeki bir diğer büyük isim Oscar'yu büyük oranda bitirdi. Dün bu transferde çok önemli gelişmeler yaşandı. 15 milyon euro'da direten , F.Bahçe'nin 12 milyon euro'luk ısrarı karşısında geri adım attı. Portekiz ekibinin 13 milyon euro'ya gerilediği belirtilirken, pazarlıkların sürdüğü, tarafların anlaşma noktasına geldiği kaydedildi.

JESUS'UN 'GÖNDERİLSİN' TAVRI ETKİLİ OLDU
Benfica yönetimi, teknik direktör Jorge Jesus'un "Beni dövmeye çalışan birini takımımda istemiyorum" dediği Cardozo'yu Fenerbahçe'ye vermeye hazırlanırken, 30 yaşındaki golcünün alternatifini ise buldu. Portekiz basını, Fenerbahçe'nin Cardozo transferini yüzde 90 oranında bitirdiğini yazarken, Benfica'nın bu oyuncunun boşluğunu takımında forma giyen Wilfried Bony ile doldurmak için harekete geçtiğini yazdı.

ÇARŞAMBA YA DA PERŞEMBE GÜNÜ TAMAM
Vitesse ile Bony için söz kesen Benfica'nın, transfere nokta koymak için Cardozo'nun durumunun netleşmesini beklediği duyuruldu. F.Bahçe ile 2 milyon 850 bin euro+ maç başına 25 bin euro'ya anlaştığı bildirilen 1.93'lük kulenin, son anda aksilik olmazsa haftaya çarşamba ya da perşembe günü F.Bahçe'ye imza atacak.

Bu sayfa şuana kadar 13396 defa görüntülendi.

futbolbook

Diğer Manşetler

Sayfa

‹‹ 1 2 3 4 5 6 ››
futbolbook