Cardozo’da şok gelişme

futbolbook

 

Benfica'nın golcüsü Cardozo ile her konuda anlaşan F.Bahçe, Portekiz ekibinin fiyat yükseltmesinden sonra transferden vazgeçti.

Fenerbahçe’nin transfer hedefi Oscar Cardozo ile ilgili Portekiz basınından önemli bir iddia geldi. Correio da Manha gazetesi sarı-lacivertliler ile Paraguaylı golcünün kulübü Benfica arasında yapılan transfer görüşmelerinin olumsuz sonuçlandığını yazdı.

Haberde Portekiz ekibinin Fenerbahçe ile daha önce 12 milyon Euro’ya el sıkıştığını ancak fiyatı 15 milyon Euro’ya çıkartmadı üzerine görüşmelerin tıkandığı belirtildi. Fenerbahçe’nin fiyat arttırmaması üzerine Benfica’nın oyuncuyu satmaktan vazgeçtiği ifade edildi.

Dün Cardozo’nun menajeri Pedro Aldave ile bir araya gelen Benfica Başkanı Luis Filipe Vieira’nın oyuncuyu satmama kararını açıkladı.

Bu arada Fenerbahçe ile 2.8 milyon Euro karşılığında anlaşan Cardozo’nun büyük bir kazançtan olduğunun altı çizildi.

ROTA NAPOLI’YE DÖNDÜ

Portekiz kulübünün Fenerbahçe defterini kapattıktan sonra Napoli ile görüşmeye başladığı öne sürüldü. Cavani’yi ya Chelsea ya da Real Madrid’e satacak olan İtalya ekibi, Uruguaylı golcünün yerine Paraguaylı yıldızı istiyor.

 

Bu sayfa şuana kadar 13714 defa görüntülendi.

futbolbook

Diğer Manşetler

Sayfa

‹‹ 1 2 3 4 5 6 ››
futbolbook