Chedjou: "Terim benimle hep ilgilendi"

futbolbook

 

Chedjou: "Terim benimle hep ilgilendi"

Galatasaray'ın Fransa'nın Lille takımından transfer ettiği Aurelien Chedjou, transferine ilişkin bilinmeyenleri GS Tv'ye anlattı. İstanbul'a gelmesindeki en büyük etkinin Fatih Terim olduğunu belirten Kamerunlu oyuncu, sarı kırmızılı taraftarlara da methiyeler dizdi

Fransa Ligi'nin en değerli defans oyuncusu seçilen Aurelien Chedjou bugün İstanbul'a gelerek ve Florya Metin Oktay Tesisleri'ne ilk adımı attı. Kamerunlu defans oyuncusu transfer sürecine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. İşte Chedjou'nun açıklamaları:

GELMEDEN FORMAYI GİYDİRDİLER

Buraya geldiğimden andan itibaren ne kadar önemli bir yere geldiğimi anladım. Tesisler ve ortam gerçekten çok güzel. Milli takımda Dany'le birlikteydik ve o bana Galatasaray'ın ne kadar büyük bir kulüp olduğunu anlatıyordu. Galatasaray taraftarının gerçek bir taraftar olduğunu biliyorum. Sosyal medyada bana oldukça yoğun ilgi gösterdiler. Daha gelmeden bana G.Saray forması giydirdiler. İlgilerinden ötürü çok mutluyum. 

TERİM BENİ HEP İSTEDİ
Galatasaray'a transferinin 6 aylık gecikmeyle olduğunu belirten Chedjou, "Terim ile bire bir tanışmadık fakat kendisinin hem rkiye'de hem de dünyada ne denli saygı gördüğünü biliyorum. Kendisi Aralık ayından beri benimle ilgileniyordu, beni istiyordu. O dönemde sakattım ancak Terim yine de benimle hep ilgilendi, durumum hakkında sürekli bilgi istiyordu. Buraya gelerek çok iyi bir tercih yaptım. Fransa'da bu tercihime şaşırdılar ancak ben bu tercihimin ne kadar doğru olduğunu biliyorum" ifadelerini kullandı. 

Bu sayfa şuana kadar 14349 defa görüntülendi.

futbolbook

Diğer Manşetler

Sayfa

‹‹ 1 2 3 4 5 6 ››
futbolbook