Drogba'dan açıklama

futbolbook

 

Drogba'dan açıklama "galatasaray formasıyla.."

Drogba, Galatasaray ve ırkçılıkla ilgili açıklamalarıyla damga vurdu..

 
Drogbadan açıklama "galatasaray formasıyla.."

Galatasaray'ın yıldız forveti Didier Drogba, ırkçılık tartışmalarıyla ilgili çok önemli mesajlar verdi.

Galatasaray'ın 2-1 kaybettiği derbinin ardından gündeme gelen ırkçılık tartışmalarıyla ilgili Didier Drogba bir açıklama daha yaptı.

Fenerbahçe ile oynadıkları derbinin ardından kendisine ırkçı tepki gösteren bir taraftara verdiği cevap dünya basınında yer alan deneyimli oyuncu,  Instagram sayfasından konuyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Türkiye'de bulunmaktan dolayı çok mutlu olduğunu söyleyen Drogba, "Önceki açıklamam lütfen yanlış anlaşılmasın. Son 5 aydır Türkiye'de olmam kariyerimde başıma gelebilecek en güzel şey. Ben zaten Türkiye'yi ve Türk insanını çok seviyorum." dedi.

Kendisine duyulan saygının da altını çizen golcü oyuncu, duygularını  "Galatasaray formasıyla karşılaştığım tüm takımlardan büyük saygı gördüm. Bu yüzden asla fikrimi değiştirmeyeceğim. Aptal insanlar dünyanın her yerinde var ve onları eğitmek bize düşüyor." şeklinde ifade etti.

Son olarak eskisinden daha da istekli olduğunu belirten Drogba, "Eskisinden daha da büyük bir istekle ve elimden geldiğince takımımı ve Türk futbolunu dünyanın her yerinde en iyi şekilde temsil etmeye çalışacağım." ifadelerini kullandı.

Bu sayfa şuana kadar 14266 defa görüntülendi.

futbolbook

Diğer Manşetler

Sayfa

‹‹ 1 2 3 4 5 6 ››
futbolbook