Emenike, Türkiye'ye dönmek istiyor

futbolbook

Adı bir süredir Fenerbahçe ile anılan Emenike'de yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.

Adı bir süredir Fenerbahçe ile anılan Emenike'de yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Fenerbahçe'nin sakat olduğu gerekçesiyle transferini beklemeye aldığı Emenike hakkında yeni bir açıklama geldi. Nijeryalı oyuncunun temsilcisi Erdenm Konyar, Emenike'nin herhangi bir sakatlığının olmadığını ve kariyerine Türkiye'de oynamak istediğini dile getirdi.

Radyospor'a açıklamalarda bulunan Konyar, "Emenike'nin son hali diye yayımlanan fotograf 29 Nisan'da çekilmiştir. Sanki dün çekilmiş gibi, etik dışı, biçimde lanse ediliyor. 3 Mayıs'ta ameliyat oldu. Şimdi koşularını yapıyor. Sezon başı çalışmalarında ise ful performans çalışacak biçimde hazır hale gelecek" dedi. 

15 DAKİLALIK BİR OPERASYON

Emenike'nin çarpraz ya da yan bağlarında herhangi bir yırtığın olmadığını belirten Erdem Konyar, "Sadece menüsküsünde bir sorun vardı. 15 dakikalık bir operasyonla bunu çözdük. Spartak Moskovalı yetkililerde bunu teyid ediyorlar. Hiçbir sorunu yok. Bu iddiaların ardında Emenike'nin olası bir transferini engelleme girişimi mi var" diye konuştu. 

TEKLİF GELİRSE DEĞERLENDİRİR

Eski fotografları güncellmiş gibi yayımlayarak Emenike'nin yıpratılmak istendiğini belirten FIFA menajeri Konyar, transferle ilgili olarak, "Biz son derece net konuştuk. Bize gelen bir şey yok. Spartak Moskova anlaşssın, bizden yana bir sorun çıkmaz. Biz anlaşırız. Emenike,Türkiye'de futbol oynamayı istiyor. Ama şu anda bir gelişme yok" dedi.

Bu sayfa şuana kadar 12681 defa görüntülendi.

futbolbook

Diğer Manşetler

Sayfa

‹‹ 1 2 3 4 5 6 ››
futbolbook