Fener'in yeni Alex'i Honda

futbolbook

Sarı-lacivertliler, CSKA'nın 10 numarasının peşinde. Rus basını, Moskova ekibi ile kontratı 6 ay sonra bitecek Japon futbolcu için, " 750 bin euro bonservis bedeli önerdi" diye yazdı. 27 yaşındaki futbolcu gelmeye hazır

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın yakın çevresine söylediği "Cardozo ve Ekotto'dan sonra bir bomba daha patlatabilirim" sözünün ardından Rus basını, Keisuke Honda'yı Fenerbahçe'nin istediğini yazdı. Rus kulübü ile kontratı 6 ay sonra bitecek Honda için yöneticilerin CSKA'ya teklif götürdüğü ve bonservis bedeli olarak 750 bin euro önerdiği iddia edildi. Ancak Ruslar'ın Honda'yı bırakmak istemediği ve bu nedenle bonservisi için 2 milyon euro istediği kaydedildi. Japon futbolcu ise ayrılmak istediğini belirterek "Buradaki işimin bittiğini düşünüyorum" yorumunu yaptı.

FRİKİKLERİ İLE TANINIYOR

27 yaşındaki Honda F.Bahçe'ye transfer olursa Alex de Souza'nın bölgesinde görev yapacak. Fener ve Milan'ın yakın takibinde olan Japon yıldız ile bu iki kulübün yanı sıra Schalkeve Liverpool da ilgileniyor. Geçtiğimiz sezon CSKA formasıyla çıktığı 32 karşılaşmada 10 gol atan ve 7 asist yapan Honda, mesafe tanımaksızın kullandığı süper frikikleri ile tanınıyor. Honda, 3.5 yılda 102 maça çıktı. 23 gol atıp, 25 asist yaptı.Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın yakın çevresine söylediği "Cardozo ve Ekotto'dan sonra bir bomba daha patlatabilirim" sözünün ardından Rus basını, Keisuke Honda'yı Fenerbahçe'nin istediğini yazdı. Rus kulübü ile kontratı 6 ay sonra bitecek Honda için yöneticilerin CSKA'ya teklif götürdüğü ve bonservis bedeli olarak 750 bin euro önerdiği iddia edildi. Ancak Ruslar'ın Honda'yı bırakmak istemediği ve bu nedenle bonservisi için 2 milyon euro istediği kaydedildi. Japon futbolcu ise ayrılmak istediğini belirterek "Buradaki işimin bittiğini düşünüyorum" yorumunu yaptı.


FRİKİKLERİ İLE TANINIYOR

27 yaşındaki Honda F.Bahçe'ye transfer olursa Alex de Souza'nın bölgesinde görev yapacak. Fener ve 'ın yakın takibinde olan Japon yıldız ile bu iki kulübün yanı sıra Schalkeve Liverpool da ilgileniyor. Geçtiğimiz sezon CSKA formasıyla çıktığı 32 karşılaşmada 10 gol atan ve 7 asist yapan Honda, mesafe tanımaksızın kullandığı süper frikikleri ile tanınıyor. Honda, 3.5 yılda 102 maça çıktı. 23 gol atıp, 25 asist yaptı.

Bu sayfa şuana kadar 15102 defa görüntülendi.

futbolbook

Diğer Manşetler

Sayfa

‹‹ 1 2 3 4 5 6 ››
futbolbook