Gökhan İnler'in menajerinden açıklama

futbolbook

Galatasaray'ın listesinde yer alan, Napoli'lı yıldız Gökhan İnler için menajeri Dino Lamberti, özel açıklamalar yaptı. “Kendisi çocukluğundan beri Türkiye'de oynamayı istiyor. İyi bir teklif gelirse konuşuruz” dedi.

Felipe Melo'nun alternatifi olarak düşünülen Napoli'nin Türk asıllı İsviçreli yıldızı Gökhan İnler konusunda sıcak gelişmeler yaşanıyor. 28 yaşındaki oyuncununmenajeri Dino Lamberti, önemli bilgiler verdi. Sarı-Kırmızılıların yetenekli orta saha oyuncusuyla ilgilendiğini kaydeden Lamberti “Ancak bana doğrudan ulaşıp teklif iletmediler. Fakat Galatasaray, Napoli'yle konuştu. Napoli de bunu bana iletti” ifadelerini kullandı. 

 

İnler'in İtalyan ekibiyle 3 yıllık kontratının olduğunu kaydeden Lamberti, “Gökhan çocukluğundan bu yana Türkiye'de oynamak istiyor. Sonuçta o bir Türk futbolcu. Napoli'nin yeni teknik direktörü Benitez, Liverpool'u çalıştırdığı dönemlerden Gökhan'ı istiyordu. O zaman Gökhan Udinese'de oynuyordu. Benitez, ona Napoli'de devam etmesini istediğini söyledi. Benitez, bizzat Gökhan'ı aradı ve onunla çalışmak istediğini söyledi” şeklinde konuştu. 

İtalyan menajer şöyle devametti: “Eğer Galatasaray bize iyi bir teklif sunarsa bunu elbette değerlendiririz. Her şeyden önce biz Galatasaray'a saygı duyuyoruz. Yarın ne olacağını bilemeyiz. Eğer Napoli bana Galatasaray'ın teklifini değerlendirebileceğimizi söylerse, elbette bunu gözden geçiririz. Galatasaray saygın bir kulüp. Galatasaray'la konuşuruz.” Lamberti, Gökhan İnler'i Bayern Münih'in de istediğini belirterek sözlerini noktaladı.


Bu sayfa şuana kadar 14087 defa görüntülendi.

futbolbook

Diğer Manşetler

Sayfa

‹‹ 1 2 3 4 5 6 ››
futbolbook