G.Saray'da oynarım

futbolbook

G.Saray'da oynarım

 

Fotomaç'a konuşan Türk asıllı İsviçreli yıldız, sarı-kırmızılı ekibin kendisiyle ilgilendiğini doğruladı, kapıyı kapatmadı. Gökhan İnler, "İlk hedefim Napoli'de kalmak. Ancak bu olmazsa, profesyonelim. Anlaşırsak G.Saray'da tabii ki oynarım" dedi

Galatasaray'da Jefferson Farfan'ın ardından Fatih Terim'in transferdeki bir numaralı gözdesi Gökhan İnlerde Fotomaç'a konuştu. Menajeri Dino Lamberti aracılığıyla temas kurduğumuz yıldız oyuncu, hedefininNapoli'de kalmak olduğunu ancak istenmemesi durumunda Galatasaray'a gelebileceğini söyledi. İtalya'nın tatil cenneti bir adasında sezonun yorgunluğunu atan Gökhan'ın muhabirimize telefonla yaptığı açıklama şöyle: 

AİLEM VE BEN ARTIK İSVİÇRE'LİYİZ
"Ailem Türkiye'den geliyor ama ben de ailem de artık İsviçre'liyiz. Türkiye'ye en son yıllar önce gitmiştim. Çocukluğumda oynamak istediğim ülke İtalya'ydı ve orada oynuyorum. G.Saray'ın benimle ilgilendiğini saklayamam. Ama ilk hedefim tabii ki Napoli'de kalmak. Rafael Benitez'in de benimle devam edeceğini düşünüyorum. Gonalons'un (Napoli'nin istediği Lyon'lu oyuncu) gelmesi beni etkilemez. Kendime güveniyorum. Ancak Benitez 'git' der, Napoli de Galatasaray ile anlaşırsa Galatasaray'da oynarım. Ben profesyonelim. Türk takımları da çok iyi paralar ödüyorlar. Para kazanmaya neden hayır diyeyim!"

GONALONS GELiYOR
Napoli'nin Lyon'lu Maxime Gonalons ile ilgilenmesi, Gökhan İnler'in gözden çıkarılabileceği iddialarını güçlendiriyor. 24 yaşındaki Fransız orta sahanın menajeri Frederic Guerra, Le10Sports'a yaptığı açıklamada, Napoli ile Maxime Gonalons için görüştüklerini doğruladı. İtalyan ekibinin, Gonalons'u transfer etmesi halinde mevkileri aynı olduğu için Gökhan İnler'i Galatasaray'a satabileceği ifade ediliyor.


FOTOMAÇ

Bu sayfa şuana kadar 14885 defa görüntülendi.

futbolbook

Diğer Manşetler

Sayfa

‹‹ 1 2 3 4 5 6 ››
futbolbook