G.Saray'da üç imza bekleniyor!

futbolbook

G.Saray'da üç imza bekleniyor!

 

 

Galatasaray ile olan sözleşmesi sona eren Aydın Yılmaz, Gökhan Zan ve Engin Baytar, imza için sabırsızlanmaya başladı.

SPORX - Galatasaray ile olan sözleşmesi sona eren Aydın Yılmaz, Gökhan Zan ve Engin Baytar, imza için sabırsızlanmaya başladı. Daha önce Ali Dürüst ile yaptığı görüşmelerde "22 Haziran'ı bekle' cevabı alan Aydın Yılmaz, Gökhan Zan ve Engin Baytar, tüm konsantrasyonunu sarı-kırmızılı yönetimden gelecek olan habere çevirdi.

GİDENLER VE KALACAKLAR 

Sarı-kırmızılı takımın teknik direktörü Fatih Terim, üç futbolcu ile sözleşme yapılması konusunda başkan Ünal Aysal'dan istekte bulunurken; yönetimin bu hafta içerisinde harekete geçerek üç futbolcu ile de sözleşme pazarlıklarına başlaması bekleniyor. Engin Baytar, Gökhan Zan ve Aydın Yılmaz'ı takımda tutacak olan Galatasaray'da sözleşmeleri sona eren Aykut Erçetin, Çağlar Birinci, Mehmet Batdal, Okan Derici, Serdar Eyilik'e de teşekkür edilerek yollar kesin olarak ayrıldı.

UJFALUSI, AB'Yİ BEKLİYOR

Galatasaray'da bir büyük bekleyiş de Tomas Ujfalusi cephesinde yaşanıyor. Galatasaray ile olan sözleşmesi sona eren ve şu anda Çek Cumhuriyeti'nde bulunan Tomas Ujfalusi, Türkiye Futbol Federasyonu'ndan gelecek olan haberi bekliyor. 

TFF'nin AB statüsünü kabul etmesi durumunda Ujfalusi ile yola devam edecek olan Galatasaray, Çek futbolcu ile bir yıllık sözleşme yapacak ve 1 milyon euro garanti, 10 bin euro da maç başına ödeyecek. İki sezon önce Galatasaray ile sözleşme imzalayan Tomas Ujfalusi, Galatasaray'dan 2.2 milyon euro garanti ve 15 bin euro da maç başı ücret alıyordu.

Bu sayfa şuana kadar 15539 defa görüntülendi.

futbolbook

Diğer Manşetler

Sayfa

‹‹ 1 2 3 4 5 6 ››
futbolbook