İngiltere'de gündem Yılmaz Vural!

futbolbook

İngiliz Daily Mail gazetesi Yılmaz Vural ve Alex Ferguson'u karşılaştırdı, tecrübeli teknik adamın 22 farklı takım çalıştırmasına dikkat çekti.

İngiliz Daily Mail gazetesi Yılmaz Vural ve Alex Ferguson'u karşılaştırdı, tecrübeli teknik adamın 22 farklı takım çalıştırmasına dikkat çekti. Haberde Ferguson ve Yılmaz Vural'ın kariyerlerine aynı anda başladığını ancak Ferguson'un uzun yıllar tek takımda çalışmasına karşın Vural'ın bu sürede 22 takım çalıştırdığı belirtidi.

Geçen yıl Elazığspor'u çalıştıran Vural'ın bu yıl isşsiz olduğunu belirten Daily Mail, tecrübeli teknik adamın "Tüm dünyanın gözü Premier Lig'de ama Türkiye'de insanlar futbola aşık" ifadelerine yer verdi. Yılmaz Vural'ın Alman vatandaşlığı ve Köln Spor Akademisi mezunu olmasına da değinen İngiliz gazetesi, tecrübeli teknik adamın Arsenal - Southampton maçını izlemek için Cumartesi günü Emirates Stadı'nda olduğunu belirtti. Gazete, Vural'ın hırslı bir teknik adam olduğunu ve hırsından dolayı sahada futbolcu dövmesine de değindi.

 

Yılmaz Vural'ın "Antrenörlüğe Ferguson'la beraber başladık, o efsane oldu ben 22 takım çalıştırdım" sözlerine yer veren Daily Mail, tecrübeli teknik adamın Türk medyasında büyük bir karizmaya sahip olduğunu belirtti. Gazete, Yılmaz Vural'ın daha önce Fenerbahçe ile anlaştığını ancak bu transferin gerçekleşmediğini ve Vural'ın İstanbul'un üç büyük takımından herhangi birini çalıştırma fırsatı bulamadığına da yer verdi.

(Eurosport)

Bu sayfa şuana kadar 9360 defa görüntülendi.

futbolbook

Diğer Manşetler

Sayfa

‹‹ 1 2 3 4 5 6 ››
futbolbook