İşte Alper pazarlığı

futbolbook

Galatasaray ile Eskişehir arasındaki Alper Potuk pazarlığı kıran kırana devam ediyor, FANATİK perde arkasında yaşanan görüşmelerin detaylarını açıklıyor. İşte son durum...


 

Aslan’ın teknik patronu Fatih Terim’in yeni sezon kadrosunda mutlaka görmek istediği ve uzun yıllar Galatasaray’a faydalı olacağına inandığı Alper Potuk için iki kulüp arasında kıran kırana pazarlıklar başladı. FANATİK, perde arkasında yaşanan görüşmelerin detaylarına ulaştı. Buna göre pazarlıktaki son durum, her iki taraf için de son derece olumlu. Eskişehir cephesi, Galatasaray’ın ısrarları üzerine takas formülüne sıcak bakmaya başladı. Hatta bunun için bir paket bile hazırlandı. Formüle göre Es Es, Galatasaray’dan 5 milyon Euro bonservis bedeli artı Emre Çolak ile Yekta Kurtuluş’un bonservisini istiyor. Ancak bir şartla... 5 milyon Euro, peşin olarak ödenecek. Cim Bom cephesi şimdi bu formülü değerlendiriyor. Çünkü bu iki oyuncunun Eskişehir’e gidip gitmeyeceklerine Fatih hoca karar verecek. Teknik heyetten ret yanıtı gelirse, formül farklı bir şekilde yenilenecek. Ayrıca paranın peşin ödenecek olması da, şimdilik Sarı-Kırmızılı kulüpte pek de pozitif bir etki yaratmadı.


Sona yaklaşıldı

Buna karşın her iki tarafın da görüşmelere olumlu yaklaşması nedeniyle, transferin sonuçlanmasına kesin gözüyle bakılıyor. Özellikle de Alper’in Galatasaray’a gitmeyi çok istemesi, Sarı-Kırmızılı kulübün elini bir hayli kuvvetlendiriyor.

Tunç Kayacı


Bu sayfa şuana kadar 14198 defa görüntülendi.

futbolbook

Diğer Manşetler

Sayfa

‹‹ 1 2 3 4 5 6 ››
futbolbook