İşte Cimbom'un transfer listesi

futbolbook

Ünal Aysal Farfan'ın transferinde önemli ilerlemeler sağladıklarını söyleyerek, "Carlinhos, Gökhan İnler, Kerim Frei ve Arda ile ilgileniyoruz. Riera ve Melo kalacak" dedi.

Galatasaray Başkanı  bugün yapılacak seçim öncesi Lig TV'ye başta transfer olmak üzere önemli açıklamalar yaptı. Farfan konusunda çalışmalarının devam ettiğini söyleyen Aysal, "Çok önemli ilerlemeler sağladık" dedi. 

RIERA KALACAK 
Aysal, Carlinhos'un transferinin gerçekleşebileceğini vurgulayarak, "Gökhan İnler'in durumu ise hocamızla ilgili. Bunun dışında Kerim Frei ile ilgileniyoruz.  da belki olabilir" dedi. Melo'nun yeniden G.Saray'da kalabileceğini belirten Aysal, "Riera da seneye büyük ihtimal bizimle olacak. Elmander'e ise kulüp arıyoruz" diye konuştu. Aysal, Fatih Terim'in sözleşmesinin bitimine 1 yıl daha kaldığını dile getirerek, "Ancak bu süreyi 3 yıl uzatmış sayabiliriz" ifadesini kullandı. 

BEŞİKTAŞ'A CEVAP 
Beşiktaş'ın Arena Stadı'nda oynama isteğine Aysal, "Bunlar sorun olmaz ama localarda maç izlemeyezler. Maç öncesi ve sonrası kalıcı reklam koyamazlar" diye konuştu. 

FATİH TERİM'İN BÜYÜK GÖZDESİ
Schalke forması giyen Perulu oyuncu Farfan'ın transferinin her an bitmesi bekleniyor. 29 yaşındaki oyuncu hem orta sahada hem de forvette son derece etkili bir isim olarak biliniyor. 

Bu sayfa şuana kadar 15366 defa görüntülendi.

futbolbook

Diğer Manşetler

Sayfa

‹‹ 1 2 3 4 5 6 ››
futbolbook