Kadlec İstanbul’a geldi

futbolbook

 

Borsaya bildirilen Kadlec, UEFA’nın kararı ne olursa olsun gelecek sezon için yönetime ‘Evet’ dedi.

Leverkusen’le 4.5 milyon euroya anlaşan yönetim, borsaya resmi açıklamayı da yaptı. Oyuncuyla 4 yıllığına el sıkışan sarı-lacivertliler, 28 yaşındaki Çek yıldızla sol bek sorununu çözmüş oldu.

UZUN süredir sol bek konusunda büyük sıkıntılar yaşayan F.Bahçe, bu belanın üstesinden gelmek için haftalardır yoğun mesai harcıyor. Tottenhamlı oyuncu Ekotto için İngilizler’in bir türlü istenilen rakama inmediği esnada, diğer F.Bahçeli yetkililerin görüştüğü Michael Kadlec, F.Bahçe’de oynamayı kabul etti.

LEVERKUSEN’İN 28 yaşındaki sol beki, Alman kulübünün F.Bahçe’ye ‘Evet’ demesinin ardından uzun süredir sarılacivertlilere naz yapıyordu. İlk görüşmede kulübünün Şampiyonlar Ligi’ne katılmasını öne sürerek teklifi kabul etmeyen Kadlec, daha sonraki süreçte yumuşadı, önceki gün ise bayrakları suya indirdi.

YAKINDA AÇIKLANACAK

F.BAHÇE yetkilileriyle önceki gün Almanya’da buluşan oyuncu, 4 yıllık teklife ‘Evet’ diyerek sarı-lacivertlilerin yeni sol beki oldu. Kanarya bu transfer için Leverkusen’e 4.5 milyon euro bonservis bedeli ödeyecek. F.Bahçe Kulübü, dün borsaya “Kadlec’in transferi konusunda Bayer Leverkusen 04 Kulübü ile anlaşmaya varılmış olup oyuncu ile görüşmeler devam etmektedir” açıklamasını da yaptı.

KADLEC İSTANBUL’A GELDİ

Fenerbahçe’nin anlaşmaya vardığı Çek yıldız  Michal Kadlec, İstanbul’a geldi.

Fenerbahçe, sol bek oyuncusu Kadlec’in transferi konusunda Bayer Leverkusen ile anlaştı. Çek futbolcuyla da anlaşıldığı öğrenilirken, Michal Kadlec sağlık kontrollerinden geçmek üzere İstanbul’a geldi.

Çek yıldız, ‘Burada olmaktan çok mutluyum, sağlık kontrollerinden sonra kulübe geçeceğim. Fenerbahçe’nin Avrupa’daki maçlarını izledim. Takımda tanıdığım isimler var.  Meireles, Sow, Kuyt, Volkan, Emre gibi isimleri tanıyorum. Umarım herşey iyi olur. diye konuştu.

 

 

Bu sayfa şuana kadar 14042 defa görüntülendi.

futbolbook

Diğer Manşetler

Sayfa

‹‹ 1 2 3 4 5 6 ››
futbolbook