Kararım kesin hocam

futbolbook

Galatasaraylı yöneticilerin Alper Potuk'u, Fenerbahçe'den geri döndürmek için son ana kadar çaba harcadığı,genç yıldızın kendisini bizzat arayan Fatih Terim'e bile Kararım kesin hocam yanıtını verdiği öğrenildi.

Sürpriz bir şekilde Fenerbahçe'ye imza atan Eskişehirsporlu Alper Potuk'un önceki gün hareketli saatler yaşadığı ortaya çıktı.

Sarı-lacivertli kulübün, Başkan Halil Ünal 
ile anlaşmasından sonra Alper'in herhangi bir zorlama ile karşılaşmadığı, aksine tercihini Fenerbahçe'den yana kullandığı bildirildi. Maddi olarak Galatasaray ile Fenerbahçe'nin aynı teklifleri sunduğu, genç yıldızın sarı-lacivertli takımda daha fazla şans bulanacağını düşündüğü için tercihini bu yönde kullandığı belirtildi.

İmzadan sonra yakın çevresine Bu karar tamamen bana ait diyen Alper'i geri döndürmek için Galatasaraylı yöneticilerin büyük uğraş verdikleri öğrenildi. Eskişehirspor'un Fenerbahçe ile anlaşıldığını açıklaması sonrası hem Galatasaraylı yöneticilerin, hem de teknik heyetin 
telefonyağmuruna tuttuğu Alper geri adım atmadı. Sarı-kırmızılı yöneticilerin, Eğer imza atmazsan sonuna kadar arkanda duracağız. Bu transferi mutlaka sonlandıracağız çıkışı da yetersiz kalınca, Teknik Direktör Fatih Terim'in de devreye girdiği ifade edildi.

Transferini çok istediği Alper ile görüşen ve kendisiyle ilgili planlarını anlatan Terim'e, Kararım kesin hocam. Her şey için teşekkür ederim diyerek Fenerbahçe'nin yolunu tuttuğu belirlendi.

Bu sayfa şuana kadar 14744 defa görüntülendi.

futbolbook

Diğer Manşetler

Sayfa

‹‹ 1 2 3 4 5 6 ››
futbolbook