Kilit adam!

futbolbook

Kilit adam!
Yanal, Trabzon maçına Holmen’le başlayıp, İsveçli’nin üzerinden orta saha-forvet bağlantısını sağlayacak.

Kanarya adına zorlu Trabzonspor maçında kilit isim Samuel Holmen olacak. Teknik direktör Ersun Yanal, sakatlığı bulunan Raul Meireles’in yerine pazar günkü Trabzonspor maçında yabancı kontenjanı nedeniyle Elazığspor ve Gençlerbirliği maçlarında tribüne çıkan Holmen’e ilk 11’de görev vermeyi ve Trabzonspor karşısında tüm oyun akşını da bu futbolcunun üzerine kurmayı planlıyor.

2 MAÇTIR YOKTU

İsveçli yıldız, kritik maçta orta saha ve forvet hattı arasında pas bağlantılarını sağlayacak. Ayrıca hocası 28 yaşındaki oyuncudan, takımı yönlendirmesini, ara topları ve uzaktan şut atmasını da istedi. Bilindiği gibi Holmen, lisans sorununun çözülmesinin ardından Sivas maçıyla birlikte sahalara dönmüş, o maçta harikalar yarattıktan sonra Kasımpaşa önündeki tutuk oyunu onu kadro dışında bırakmıştı.

POTUK VE TOPAL’LA

Elazığspor ve G.Birliği maçlarında kadroda olmayan Holmen, Trabzonspor maçında lider olarak yer alacak. Holmen ile birlikte Elazığspor ve Gençlerbirliği maçlarında takımın en çok koşan oyuncularından olan Alper Potuk ve Mehmet Topal ikilisine görev vermeyi planlıyor.

Bu sayfa şuana kadar 13801 defa görüntülendi.

futbolbook

Diğer Manşetler

Sayfa

‹‹ 1 2 3 4 5 6 ››
futbolbook