Muslera Gidiyormu

futbolbook

Galatasaray’a geldiği gün bayan taraftarların gönlüne taht kurmuştu yakışıklılığı ile, sonralarında yaptığı kurtarışlar, takımı için savaşırcasına gösterdiği üstün performans ile bay, bayan, genç, yaşlı, çocuk bütün Galatasaray taraftar camiasının gönlünü kazanmıştı.

Uruguaylı genç file bekçisi Muslera transferi konusunda yakın çevresi ile yaptığı sohbetlerinde “Galatasaray da iki dolu sezon geçirdim, hayatımda unutamayacağım anları yaşadım, ilk golümü burada attım, asla böylesine harika bir taraftar gurubu görmedim daha sonraki zamanlarda da göreceğimi sanmıyorum. Ama misyonumu doldurduğumu düşünüyorum, iki sezondur şampiyon oluyoruz. Çocukluğumdan beri hayalini kurduğum Real Madrid, Barcelona, Manchester gibi Dünya devi kulüplerine gitmek istiyorum. En ciddi teklif Barcelona’dan geldi. Kulübümle, Fatih Hocayla konuşucam artık gitmek istediğimi bana izin vermelerini isteyeceğim” dediği öne sürüldü.

Yakışıklılığı, sempatikliği, yaptığı inanılmaz kurtuluşları ile Galatasaray taraftarının gönlüne taht kurmuştu Fernando Muslera.


Bu sayfa şuana kadar 14158 defa görüntülendi.

futbolbook

Diğer Manşetler

Sayfa

‹‹ 1 2 3 4 5 6 ››
futbolbook