Öyle birini alacağız ki Emenike çerez kalacak

futbolbook

Fenerbahçeli bir yöneticiye ait olduğu iddia edilen başlıktaki ifade, transfer kulislerinde bomba etkisi yaptı. Taraftarlar "Robben mi Ribery mi İbrahimoviç mi yoksa başka bir süper yıldız mı gelecek" sorusunu soruyor

Alper Potuk transferinin ardından yönünü yurt dışına çeviren'de son birkaç gündür adeta fırtına öncesi sessizlik yaşanıyor. Ribery, Robben, İbrahimoviç, Kaka gibi mega yıldızlarla adı anılan Fenerbahçe'de tüm camia transfer bombalarını sabırsızlıkla beklerken, bir yöneticinin ağzından çıkan sözler, heyecanı doruğa çıkardı. Kulislerde dilden dile dolaşan iddiaya göre, adının gizli kalması istenen bir yönetici "Transferde Galatasaray'ın gölgesinde kaldığımızı düşünenler fena yanılacak. Öyle bir transfer yapacağız ki Emenike bile onun yanında çerez gibi kalacak. Bu transfer için çok uğraşıyoruz. Taraftarımız sabırlı olsun. Büyük müjdeler çok yakında" dedi.

İKİ BOMBA BİRDEN PATLAYACAK
Bu ifadeler Fenerbahçeli taraftarlar arasında büyük yankı uyandırırken, kulübe yakın kaynaklara göre yönetim bir değil iki bomba birden patlatacak. Geniş bir transfer listesi oluşturan sarılacivertli yönetimin, sol kanada, sol beke, stopere ve forvete takviye için çalışmalar yaptığı biliniyor. İddia edilen iki bomba transferin hangi mevkilere yapılacağı konusunda farklı görüşler ileri sürülürken görünen o ki Fenerbahçe çok yakında tüm Avrupa'nın konuşacağı flaş haberleri kamuoyuna duyuracak. Yerli-yabancı-gurbetçi birçok oyuncuyla ilgilenen Fenerbahçe'nin tüm transferleri 1 Temmuz tarihindeki yeni sezon açılışına yetiştireceği belirtildi.

Bu sayfa şuana kadar 13416 defa görüntülendi.

futbolbook

Diğer Manşetler

Sayfa

‹‹ 1 2 3 4 5 6 ››
futbolbook