Pep ve Jose yine karşı karşıya

futbolbook

Real Madrid ve Barcelona’yı çalıştırdıkları dönemde aralarındaki rekabet en az iki ezeli rakibin çekişmesi kadar ilgi çeken Jose Mourinho ve Pep Guardiola yeniden karşı karşıya gelecek.

UEFA Avrupa Ligi’nde zafere ulaşan İngiliz ekibi Chelsea ve Şampiyonlar Ligi kupasını müzesine götürerek Avrupa’nın en büyüğü olan Bayern Münih, teknik direktör değişikliğine gidiyor.

Real Madrid’den ayrılacağı açıklanan ve eski takımı Chelsea’nin başına yeniden geçmesine kesin gözüyle bakılan Jose Mourinho ile gelecek sezon Bayern Münih’in başına geçecek olan Barcelona’nın eski teknik direktörü Pep Guardiola, UEFA Süper Kupa finalinde yeniden karşı karşıya gelecek.

Şampiyonlar Ligi şampiyonu ile UEFA Avrupa Ligi şampiyonunu karşı karşıya getirecek olan UEFA Süper Kupa finali, Real Madrid ve Barcelona’yı çalıştırdıkları dönemde aralarındaki rekabetle sık sık gündeme gelen iki ünlü teknik adamın büyük kapışmasına sahne olacak.

Sahadaki mücadele kadar kulübedeki rekabetle de konuşulması beklenen karşılaşma, 30 Ağustos 2013′te Çek Cumhuriyeti’nin başkenti Prag’daki Eden Arena’da oynanacak.

Bu sayfa şuana kadar 13804 defa görüntülendi.

futbolbook

Diğer Manşetler

Sayfa

‹‹ 1 2 3 4 5 6 ››
futbolbook