Roberto Carlos, İstanbul'da

futbolbook

Roberto Carlos, Sivasspor için İstanbul'a geldi.

Sivasspor'un yeni teknik direktörü Brezilyalı Roberto Carlos, sözleşme imzalamak için İstanbul'a geldi. Rusya'nın başkenti Moskova'dan Atatürk Havaalanı'na gelen Roberto Carlos'u, Sivasspor taraftarları sevgi gösterileriyle karşıladı.

Kırmızı-beyazlı taraftarların omuzlara aldığı ve çiçek verdiği Brezilyalı teknik adam, havaalanında gazetecilere yaptığı açıklamada, Türkiye'ye gelmekten çok mutlu olduğunu belirterek, "Sivasspor için elimden geleni yapacağım. Öncelikle teknik direktör olarak başarılı olmak istiyorum. Türk insanın sevgisi beni çok mutlu ediyor. Bu yüzden burada olmaktan çok mutluyum. Teknik direktörlük için ilk tecrübem olabilir ama futbolun içinde uzun yıllardır varım ve tecrübeliyim" diye konuştu.

"Büyük transfeler olacak mı?" sorusuna Roberto Carlos, "Onları oturup konuşacağız" şeklinde cevap verdi. Taraftarların ilgisi nedeniyle kendisini bekleyen araca zorlukla binen Roberto Carlos, Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz ile görüşmek üzere havaalanından sportif direktör Murat Erdoğan ile ayrıldı. Roberto Carlos'un akşam saatlerinde özel bir uçakla Sivas'a gideceği bildirildi.

Bu sayfa şuana kadar 16424 defa görüntülendi.

futbolbook

Diğer Manşetler

Sayfa

‹‹ 1 2 3 4 5 6 ››
futbolbook