Serdar Aziz Fener'e

futbolbook

 

Yobo'nun koltuğunun sallandığı sarı-lacivertli ekipte, stopere bir Türk oyuncu transfer edecek. Bursasporlu  liste başı. Serdar Taşçı ve Ömer Toprak da seçenekler arasında ilk sıralarda

Federasyonun yabancı sayısını kademeli olarak azaltma kararının ardından Türk oyuncular değere binerken,Fenerbahçe de tedbirini şimdiden almaya başladı. Yabancı kısıtlaması nedeniyle yerli isimlere ağırlık vermeye başlayan ve Alper Potuk'la ilk bombasını patlatan sarı- lacivertliler, şimdi de Serdar Aziz'i gündeme aldı. İlk adımı atan ve milli stopere karşılık Bursaspor'a Serdar Kesimal ve bir miktar para öneren yönetim, yeşil-beyazlılarda yapılacak genel kurulun ardından Serdar Aziz'in transferi için görüşmelerini hızlandıracak.

ALMANLARDAN İTİRAF

Yobo'yu gözden çıkarmaya hazırlanan ve Serdar Aziz'de kararlı görünen Fenerbahçe, bu oyuncunun alternatiflerini de belirledi. Stuttgart'ın Türk kaptanı Serdar Taşçı ile bir diğer gurbetçi Türk milli Leverkusen'li Ömer Toprak, yerli stoper adayları arasında bulunuyor. Kulübüyle sözleşme uzatmak isteyen Serdar Taşçı, istediği ücreti alamazsa yönünü Fenerbahçe'ye çevirmeye hazır. Stuttgart Genel Menajeri Bruno Labbadia, Taşçı ile yaptıkları ilk görüşmede olumsuz sonuç aldıklarını belirtirken, oyuncunun Fenerbahçe ile görüştüğünün altı çizildi.

G.SARAY DA iSTiYOR
Bursapor'un altyapısından yetişen ve 7 sezondur yeşil-beyazlı formayı giyen 22 yaşındaki Serdar Aziz, A Milli Takım hariç milli takımların her kademesinde görev yaptı. Serdar, Galatasaray'ın da transfer listesinde bulunuyor.


Bu sayfa şuana kadar 14222 defa görüntülendi.

futbolbook

Diğer Manşetler

Sayfa

‹‹ 1 2 3 4 5 6 ››
futbolbook