Yemekler Dirk Kuyt’tan!

futbolbook

Yemekler Dirk Kuyt’tan!
Emre’nin takımına kaybeden Hollandalı, takım arkadaşlarını yemeğe götürdü. Hesabı kendisi ödedi.

Dün Kandilli Borsa Restoran’da bir araya gelen futbolcular hem yemek yedi hem de eğlenceli anlar geçirdi. Antrenman maçını kaybeden Dirk Kuyt, “Emre’nin takımı galip geldi. Kaybettiğimiz için takımım adına sorumluluk hissettim. Bu yemeğin ödemesini ben yapacağım. Umarım kaybettiğim son iddia olur” dedi.

Selçuk Şahin, yemek parasını Kuyt’ın ödeyeceğini öğrenince “O zaman paket yaptıralım eve de götürelim” diyerek espri yaptı. Dirk Kuyt’ın “Bunun rövanşını yapalım” sözleri üzerine, Emre “Biz kazandık, yemeği yedik, bunun rövanşı olmaz, kendimizi riske atamayız” dedi.

Öte yandan orada bulunan ve dünya evine girecek fanatik Fenerbahçeli damat ile Galatasaray taraftarı gelin, futbolcularla fotoğraf çektirdi.

VOLKAN: SERİ SÜRECEK

Yemekte açıklama yapan kaleci Volkan Demirel, “Dünya Kupası’na gitmek istiyoruz. 2008’de güzellikler yaşamıştık. Türk bayrağının Brezilya’da dalgalanmasını çok istiyorum” dedi. Deneyimli eldiven, Fenerbahçe’nin ilerleyen haftalarda daha da iyi olacağını iddia etti: “Takımın havası son derece iyi. Kasımpaşa maçıyla galibiyet serisini sürdüreceğiz. Elimizden gelen çabayı göstereceğiz. Eksiklerimiz tamamlanınca istenen seviyeye geleceğiz.”

Bu sayfa şuana kadar 13681 defa görüntülendi.

futbolbook

Diğer Manşetler

Sayfa

‹‹ 1 2 3 4 5 6 ››
futbolbook