Yıldırım tarihe geçti

futbolbook

Yıldırım tarihe geçti
Aziz Yıldırım'ın, Mehmet Ali Aydınlar karşısında 6 bin 821 oyla kazandığı seçim, kulüp tarihinin en geniş katılımlı kongresi oldu.

Ülker Sports Arena’da iki gün süren Fenerbahçe Kulübü Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı’nda, bugün başkanlık ve yönetim kurulu aday listelerinin seçimi yapıldı.

İki adayın başkanlık için yarıştığı genel kurulda toplamda 9 bin 380 oy kullanıldı. Bu rakam kulüp tarihine geçerken, kongrede 6 bin 821 oy alan Aziz Yıldırım Fenerbahçe tarihinde en yüksek oyla seçilen kulüp başkanı oldu.

Seçimde 2 bin 383 oy alan Mehmet Ali Aydınlar karşısında, yarışı 6 bin 821 oy alan Aziz Yıldırım, 11. kongresinde oya ulaştı. Aziz Yıldırım, seçim yarışına tek aday olarak girdiği 19-20 Mayıs 2012′deki olağan genel kurulda 5 bin 269 oy almıştı.

Bu arada, genel kurulda, sandıklarda sayım işlemi başladıktan sonra, Vefa Küçük’ün daveti üzerine kongre divan başkanlığı masasına giden iki başkan adayı burada çay içip bir süre oturduktan sonra, sayımı takip için kendi yönetim kurulu adaylarının yanlarına gittiler.

Bu sayfa şuana kadar 10971 defa görüntülendi.

futbolbook

Diğer Manşetler

Sayfa

‹‹ 1 2 3 4 5 6 ››
futbolbook