Zokora’nın tekmesi Emre’yi bu hale getirdi!

futbolbook

Ziraat Türkiye Kupası final maçında Zokora’nın göğsüne tekme attığı Emre, bu hale geldi.

 

 

 

 

 

Maç boyunca gerginlik yaşayan Emre ile Zokora, bir pozisyonda karşı karşıya geldi. Emre, Zokora’nın göğsüne tekmesi sonucu acı içinde yerde kaldı. Maç sonrasında soyunma odasında çekilen fotoğraf ise, tekmenin Emre’ye verdiği hasarı gözler önüne serdi.

10.20130523144622.jpg

“Beni asarlardı”

Trabzonsporlu Zokora iki sezon önce kendisine ırkçı söylemde bulunduğunu ileri sürdüğü Fenerbahçeli Emre Belözoğlu’nun elini yine sıkmadı.

F.Bahçe Kaptanı Emre Belözoğlu dünkü finalde gerginlik yaşadığı Trabzonsporlu Zokora hakkında imalı açıklamalarda bulundu. Tecrübeli futbolcu, Zokora ile yaşadığı pozisyon için “O tekmeyi ben atsam, Emre’yi idam sephalarında asmıştınız. Haşa, bu ülkenin biricik evladı Zokora hakkında konuşmak benim ne haddime” derken maç için ise şunları söyledi:

“Seviyeminizin altında bir maç oldu. Çok dağınık bir rakiple oynadık. Ama bu bile yetti kupayı kazanmaya. Trabzon’dan çok çok daha iyiyiz. Önümizdeki?sene Devler Ligi’nde gidebildiğimiz yere kadar gitmek istiyoruz. Sahadaki sertliklerle ilgili bu ülkede konuşmaya gerek yok. Biz konuştukça, televizyon programlarında bazı kişiler ceplerini dolduruyorlar.”

Bu sayfa şuana kadar 11019 defa görüntülendi.

futbolbook

Diğer Manşetler

Sayfa

‹‹ 1 2 3 4 5 6 ››
futbolbook